Logo
Strona główna
O spisie P-P.info
Jak dodać Gabinet?
Wyszukaj


Psycholog Mokotów

Helianthus Mokotów

Nie możemy spać? Czujemy się nieszczęśliwi? Atmosfera w pracy lub w domu staje się coraz cięższa do zniesienia? A może właśnie przytrafiło nam się coś złego? Jeżeli tak - pozostaje pytanie - jak sobie z tym poradzić? Okazuje się bowiem, że o ile każdy z nas zmaga się codziennie z jakimiś problemami, o tyle nie każdy jest w stanie sam je przezwyciężyć. Sytuacja może natomiast pogorszyć się, jeżeli nie odważymy się poszukać pomocy. Tej może udzielić nam psycholog, który posiada odpowiednią wiedzę i doświadczenie. Jednym z miejsc, gdzie otrzymamy taką pomoc jest Warszawa Mokotów – tutaj bowiem znajduje się gabinet pomocy psychologicznej Helianthus - Psycholog Mokotów (Al. Niepodległości 71A lok. 23, 02-626 Warszawa Mokotów).


Wyświetl większą mapę

Anna Nowak, psycholog kliniczny oferuje wsparcie z zakresu zwalczania długotrwałego stresu dezorganizującego życie, rozwiązywania problemów emocjonalnych, cierpienia spowodowanego traumatycznym wydarzeniem lub stratą bliskiej osoby. Oprócz tego, znajdziemy tu pomoc w leczeniu bezsenności, depresji czy stanów lękowych.

Coraz częściej z pomocy psychologa korzystają również osoby, które mają trudności z nawiązywaniem i pielęgnowaniem relacji z innymi ludźmi. Wreszcie Helianthus to także miejsce, w którym pomoc otrzymają osoby odporne na terapię medyczną zakłóceń funkcjonowania organizmu. Dostosowana do naszych indywidualnych potrzeb terapia psychologiczna lub farmakologiczna może stosunkowo szybko przynieść pierwsze efekty. Psycholog Anna Nowak w swej pracy kieruje się zasadami Kodeksu Etyczno – Zawodowego Psychologa, co czyni ją specjalistą w pełni odpowiedzialnym i godnym zaufania. Tym, co dodatkowo czyni współpracę z tym biurem atrakcyjną, jest możliwość skorzystania z internetowych konsultacji, polegających na prowadzeniu korespondencji. Jest to rozwiązanie dogodne dla wszystkich osób zapracowanych lub pragnących chwilowo uniknąć bezpośredniej rozmowy.

Regulamin oraz informacje o katalogu powered by: skrypt katalogu otwarty.pl mini | eYou | eHO modified by: pkruk.com & wedan   stat4u